Apie įmonę

AB ,,Specializuota komplektavimo valdyba” (SKV), sėkmingai savo veiklą pradėjusi 1992 metais, Lietuvos rinkoje yra viena iš trijų populiariausių statybinių medžiagų, interjero detalių bei sodo, daržo prekių didmenininkų. Įmonės darbuotojų įdirbio dėka, bendrovei tenka apie 21,5 proc. pardavimų didmeninėje statybinių medžiagų rinkoje.

Įmonė statybines, apdailos medžiagas bei sodo ir daržo prekes tiekia iš 20  pasaulio  valstybių: JAV, Vokietijos, Belgijos, Olandijos, Ispanijos, Latvijos, Brazilijos, Kinijos, Indijos, Vietnamo, Čekijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kroatijos, Saudo Arabijos ir kt. Įmonės asortimentą sudaro daugiau  nei 40 žinomiausių  prekinių  ženklų.
AB ,,Specializuota komplektavimo valdyba” nuolat atnaujina siūlomų prekių asortimentą bei mąsto, kaip patenkinti savo klientų poreikius. SKV pasiryžusi efektyviai bei mažiausiomis kainomis tenkinti vartotojų poreikius. Įmonės personalas visada operatyviai reaguoja į pirkėjų lūkesčius bei galimybes.

Pradėjusi veiklą Lietuvoje, įmonė plečiasi ir jau eksportuoja prekes į Latviją, Estiją bei Norvegiją. Lietuvoje SKV bendradarbiauja su daugiau nei 200 ilgalaikių partnerių, tarp kurių – didieji prekybos centrai ir statybų kompanijos.

AB ,,Specializuota komplektavimo valdyba” supranta, kad kiekvienos įmonės sėkmės šaltinis – darbuotojai. Šiuo metu organizacijoje dirba  talentingų bei profesionalių specialistų, konsultantų komanda, pasiryžusi  klientams ne tik padėti išsirinkti reikiamą prekę, bet ir patarti statybų bei apdailos klausimais. Bendrovės darbuotojai reikiamą informaciją teikia prekybinėms įmonėms, statybinėms organizacijoms, architektams ir konstruktoriams bei individualiems klientams. Taip pat įmonė inicijuoja mokslinius tyrimus, bendradarbiauja su švietimo įstaigomis, rūpinasi darbuotojų kvalifikacijos kėlimu.

,,Mes įsitikinę, jog investuodami į žmones ir jų žinias, investuojame į geresnę verslo ateitį”, – tokia  įmonės vadovų  nuostata.

AB ,,Specializuota komplektavimo valdyba” siekia tapti efektyvi, nuolat sąnaudas mažinanti, Europos Sąjungoje erdvėje plėtojanti įvairiapusę veiklą   įmonė, kurios vizija –  efektyviai išvystyta ir operatyvi vertikaliai integruota prekybos sistema ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Įmonė plėtoja  savo veiklą ir internetinėje erdvėje.

AB ,,Specializuota komplektavimo valdyba”  tikslas – klientams siūlyti pačios geriausios kokybės ir naujausiomis technologijomis pagrįstas statybines ir apdailos medžiagas. Didelis dėmesys įmonėje teikiamas naujausioms technologijoms bei ekologiškumui.

Šiuo metu SKV Jums siūlo:

– Silikatinius gaminius
– Termoizoliacines medžiagas
– Stogo dangas
– Sausus mišinius
– Sodo, daržo prekes
– Santechnikos prekes
– Apdailos prekes
– Įvairiausius elektrinius  įrankius

AB ,,Specializuota komplektavimo valdyba” siekia ir toliau išlaikyti savo pranašumus rinkoje: profesionalų personalą, didelį siūlomų prekių asortimentą, platų klientų ratą bei optimalų klientų aptarnavimą..

nivo slider image nivo slider image