Administracija

Adresas administracijos: Savanorių pr. 191 a, LT-02300, Vilnius

Tiekimo sk. adresas: Savanorių pr. 191, (2a.) LT-02300, Vilnius

El. paštas: administracija@skv.lt

Darbo laikas: (I – V) 7.30 – 16.30 val..

Pardavimų skyrius

Remigijus Šerpytis
Pardavimų vadovas
 


Mob.: +370 687 17 681
El.paštas: remigijus@skv.lt
Su prekybinėmis įmonėmis dirba: Su statybinėmis organizacijomis dirba:
Darius Lebednykas
Pardavimų projektų vadovas
Mob.: +370 616 30 917
El.paštas: darius@skv.lt
Arvydas Indrelė
Pardavimų projektų vadovas
Mob.: +370 614 20763
El.paštas: arvydas@skv.lt
Tomas Pipinis
Pardavimų projektų vadovas
Mob.: +370 611 28 211
El.paštas: tomas.p@skv.lt
Linas Černiauskas
Pardavimų projektų vadovas
Mob.: +370 698 07 951
El.paštas: linas@skv.lt
Gintautas Bivainis
Pardavimų projektų vadovas
Tel. nr.: +370 5 232 2498
Mob.: +370 616 30 916 

El.paštas: gintas@skv.lt
Vainius Radzevičius
Pardavimų projektų vadovas
Mob.: +370 615 21659
El.paštas: vainius@skv.lt
Simonas Staniulis
Pardavimų projektų vadovas
Mob.: +370 618 40 455
El.paštas: simas@skv.lt
Tadas Girčys
Pardavimų projektų vadovas
Mob.: +370 616 81 303
El.paštas: tadas@skv.lt

.