Administracija

Adresas administracijos: Savanorių pr. 191 a, LT-02300, Vilnius

Tiekimo sk. adresas: Savanorių pr. 191, (2a.) LT-02300, Vilnius

El. paštas: administracija@skv.lt

Darbo laikas: (I – V) 7.30 – 16.30 val..

Tiekimo skyrius

 

 

Ramūnas Voronavičius
Tiekimo skyriaus vadovas  
Prekių grupės:
statybinės medžiagos 
Tel.nr.: +370 5 232 1834
Mob.:+370 616 30 915
El.paštas: ramunas@skv.lt
 
Daina Mickevičienė
Pirkimų projektų vadovė 
Prekių grupės:apdailos prekės
Tel.nr.: +370 5 232 1983
Mob.:+370 610 11 891
El.paštas: daina@skv.lt
Pranas Liatukis
Pirkimų projektų vadovas 
Prekių grupės:santechnika, vonios baldai
Tel.nr.: +370 5 232 2199
Mob.:+370 618 14504
El.paštas: pranas@skv.lt
Tomas Drūtys
Pirkimų projektų vadovas 
Prekių grupės: elektros grupė
Tel. nr.: +370 5 232 2199
Mob.: +370 696 13772
El.paštas: tomas@skv.lt
Vesta Bivainytė
 Pirkimų projektų vadovė 
Prekių grupės: darbo rūbai
Tel. nr.: +370 5 232 1983
Mob.: +370 615 13994
El.paštas: vesta@skv.lt
Valė Stanulevičiūtė
Pirkimų projektų vadovė 
Prekių grupės: sėklos, substratai, gėlės
Tel. nr.: +370 5 232 1964
Mob.: +370 647 16183
El.paštas: vale@skv.lt
Vladas Gaidukas
Pirkimų projektų vadovas 
Prekių grupės: įrankiai, instrumentai
Tel. nr.: +370 5 2321964
Mob. +370 647 16346
El.paštas: vladas@skv.lt
Viktor Dikov
Pirkimų projektų vadovas 
Prekių grupės: mediena, tvirtinimo detalės
Tel. nr.: +370 5 2321964
Mob. +370 647 16379
El.paštas: viktor@skv.lt
Reda Rimavičiūtė
Pirkimų projektų vadovė 
Prekių grupės: chemija
Tel. nr.: +370 5 232 1983
Mob. +370 673 17292
El.paštas: reda@skv.lt
   
   
   

.