Prekiniai ženklai

ASEJA – sėklos augalų pritaikytų augti Lietuvos klimato sąlygomis. ASEJA sėklos jus maloniai nustebins – hermetinėje pakuotėje rasite daugiau sėklų nei įprastai, taip pat galime didžiuotis plačiu asortimentu. ASEJA sėklų asortimentą sudaro:
• daržovių sėklos;
• daugiamečių ir vienmečių gėlių sėklos;
• prieskonių sėklos;
• vejos sėklos.
Platesnė informacija www.aseja.lt , Facebook:Aseja seklos.
Silikatiniai gaminiai ARKO, tai mūro blokai ir plytos, pasižyminčios ypatingu tvirtumu ir kokybe. Ši silikatinė produkcija gaminama jau nuo 1954 m., tad drąsiai galima teigti, kad šių gaminių kokybė patikrinta laiko.
Mūro blokai ARKO M 12, M15, M18, M24 – kiekvienam pagal poreikius.
Platesnė informacija ir specialistų konsultacijos www.arko.lt
Fasuotos anglys “Vulkan Premium”, – plauta, pasižyminti ypatingai geromis sąvybėmis, viena švariausių akmens anglies rūšių Lietuvoje.
Daugiausiai yra naudojama buitinėse krosnyse namų, kotedžų, nedidelių įstaigų šildymui.
Anglys yra fasuojamos po 25 kg. Plačiau
Gipsiniai, cementiniai ir fasadiniai statybiniai mišiniai. Kodėl verta rinktis efektyvius statybinius mišinius Mitto:
• Išsiskiria gera išeiga, elastingumu bei tamprumu.
• Tolygaus ir greito džiuvimo GARANTIJA.
• Lengvai užmaišomi ir ypač gerai sukimba su pagrindu.
• Lengva išgauti ypač lygų tinkuojamą, lyginamą paviršių.
• MITTO mišiniai žymiai padidina darbo našumą. Daugiau informacijos tinklalapyje www.mitto.lt
ORRO – šviesos diodų, taupančiosios bei liuminisencinės lemputės. Atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. www.orro.lt
ESSENTIA – aukštos kokybės universali mineralinė vata, turinti puikias šilumos ir garso izoliacines savybes. Dėl savo savybių ir pažangių gamybos technologijų gaminiai sertifikuoti CE, kokybės EUCEB, bei RAL sertifikatais. www.essentia.lt
IDMAR, – plokščių, plieninių radiatorių gamintojas. Įmonė IDMAR, siekdama patenkinti vartotojų lūkesčius, nuo pat savo veiklos pradžios gamina aukščiausios kokybės produkciją.

Šių radiatorių ypatingas išskirtinumas  – Nanokeramikos sluoksnis, kuris gaminiui suteikia ypatingą atsparumą korozijai.
Paroc yra viena pirmaujančių mineralinės vatos izoliacijos gamintojų Europoje. Sparčiai auganti kompanija turi sukaupusi virš 70-ties metų patirtį kuriant, gaminant bei parduodant akmens vatos gaminius, naudojamus statybos sektoriuje ir kitose pramonės šakose. Paroc akmens vatos gaminiai padidina pastato energinį efektyvumą, pagerina vidaus patalpų mikroklimatą ir gyvenimo komfortą. www.paroc.lt
“COMBO” – Jūsų vonios kambario jaukumui!
Jums siūlome hidromasažines dušo kabinas, klozetus, vonios kambario baldus, aksesuarus. Viskas vonios kambariui iš vienų rankų.
“Hervin tools” – tai elektriniai darbo įrankiai, skirti naudoti buityje (akumuliatoriniai ir smūginiai gręžtuvai, poliruokliai, šlifuokliai, betono maišyklės ir pan.) Jeigu namuose trokštate patys atlikti įvairius ūkio darbus, šie įrankiai kaip tik Jums. www.hervin.lt
Hervin Garden – sodo ir daržo technika Jūsų ūkiui.
Šiuo metu siūlome žoliapjoves, trimerius, grandininius pjūklus ir pan. www.hervin.lt
Dekoplast daugiau nei 14 metų patirtį turinti įmonė, vykdanti savo veiklą apdailos medžiagų rinkoje. Dekoplast produktai europietiškos kokybės, žemų kainų, unikalių modernių gamybos technologijų, atsparūs įvairioms oro sąlygoms ir ekologiškai saugūs. Platesnė informacija www.decoplast.ru

Įmonė, gaminanti ekologiškus ir saugius plastikinius gaminius, skirtus namams ir sodui: lauko baldus, įrankius sodui/daržui, baldus vaikams, žaislus ir pan. Keter gaminiai pasižymi funkcionalumu, dizainu ir kokybe. www.keter.com
Apsauginės, išorinės ir vidaus durys.
Įvairūs metaliniai profiliai bei kiti tvirtinimo elementai Jūsų statyboms.
Įmonė STEMA yra žinoma kaip solidaus ir aukštos kokybės produkto gamintoja Vokietijoje. Daugiametė patirtis priekabų gamyboje ir kokybės priežiūra yra tvirto ir patikimo gaminio garantija. Įmonės STEMA gaminamos lengvųjų automobilių priekabos yra gerai žinomas Vokietijos teritorijoje.
Tai amerikiečių gamybos lengvai apdirbama, ilgaamžė stogo danga. Homoheninė lakšto stuktūra ir banguota forma suteikia patvarumo ir standumo. Danga nerūdyja ir nepūva. Ji gaminama iš gamtinės kilmės medžiagų, kurios užtikrina geras higienines būsto sąlygas. Lakštai absorbuoja ir slopina lietaus bei vėjo garsus. Gaminama įvairių spalvų. Jeigu esama spalva netinka, dangą lengvai galima perdažyti.
Foliarex – tai 20 metų patirtį turinti, plėvelių bei įvairių kitų statybos prekių gamintoja. Įmonė lanksčiai reaguoja į kintančius rinkos poreikius, nuolat plečia siūlomų produktų asortimentą. Visa produkcija atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.
ЗАО «ОРГКРОВЛЯ» yra vienas iš didžiausių Rusijos bituminių ritininių stogo ir hidroizoliacinių dangų gamintoja, kuri jau 40 metų dirba šių dangų rinkoje.
Per metus bendrovė pagaminama 12 000 000 m2 dangų.
Tai antra Rusijos įmonė atlikusi savo gaminių CE sertifikavimą, kas leidžia įmonei dirbti su eksporto rinkomis. Įmonė produkciją gamina Rusijoje Riazanės mieste.
LASSELSBERGER Ceramics – austrų įmonių grupė, išskirtinio dizaino ir ypatingos kokybės plytelių gamintoja, kuri savo gambos mastais yra viena didžiausių sienų ir grindų plytelių gamintoja Europoje.
Optimizuoti gamybos procesai įtakoja sėkmingą gamybos plėtrą įvairiose šalyse, ko pasekoje gamintoja save pateikia kaip kompetetingą ir patikimą verslo partnerį.

.