Veiklos principai

Prekybinėms  įmonėms

AB „Specializuota komplektavimo valdyba“ vykdo didmeninę prekybą statybinėmis medžiagomis, apdailos  bei sodo daržo prekėmis, atstovauja  gerai žinomiems šių prekių gamintojams.

Prekybinėms įmonėms siūlome visapusiškai naudingą bendradarbiavimą. Sudarydami ilgalaikes sutartis, mūsų klientai gali įsigyti prekes palankiausiomis salygomis. Visada teikiame išsamią techninę informaciją apie mūsų produkciją, konsultuojame renkantis medžiagas, atvirai informuodami apie visas jų savybes.

Pasirinkdamos bendradarbiavimą su AB „SKV“, prekybinės organizacijos įgauna tvirtą pagrindą sėkmingam savo verslo vystymui.  Mums svarbus klientų pasitikėjimas.

Jeigu neturite savo transporto, mes pasirūpiname greitai  prekes  pristatyti  nurodytu adresu.

Statybinėms organizacijoms

AB „Specializuota komplektavimo valdyba“ vertina savo klientus , kurie dirba statybų sektoriuje. Statybų rinkos atstovams mes siūlome sudaryti abipusiškai naudingas medžiagų tiekimo sutartis, taikome palankias apmokėjimo bei tiekimo sąlygas.

Organizuojame teminius seminarus klientams, kurių metu dalyviams suteikiamos naudingos žinios apie statybinių medžiagų savybes, jų naudojimą, pasirinkimą ir pan.

Architektams/konstruktoriams

Architektams ir konstruktoriams AB „Specializuota komplektavimo valdyba“  personalas teikia konsultacijas apie silikatinių ARKO M blokų naudojimą visuomeniniams  pastatams, gamybiniams  statiniams bei gyvenamiesiems  namams. Kvalifikuotas įmonės personalas greitai ir atsakingai suteikia reikiamą informaciją apie projekto konstrukcijų galimus variantus.

Elektroninė prekyba

Nuolat savo veiklą plečianti AB „Specializuota komplektavimo valdyba“ , kad klientams būtų  dar patogiau,  siūlo prekes įsigyti ir elektroninėje parduotuvėje (www.a11.lt).

Elektroninėje parduotuvėje privatūs klientai gali greitai ir be didelių pastangų  iš gausaus prekių asortimento išsirinkti norimas prekes patraukliomis kainomis..